Atrakcje dla dzieci nad morzem. Odwiedź nas, gdy spędzasz czas w okolicach Ustki

Wybierasz się na rodzinny wypoczynek nad Bałtyk? Planujesz zatrzymać się w Dębinie, Rowach lub miejscowości Wicie? MegaLandia zaprasza. To świat, w którym wszystko imponuje swoimi rozmiarami. Za sprawą czarodzieja i jego niezwykłej mocy codzienne przedmioty powiększyły się kilkukrotnie. Poruszając się po naszym parku spotkasz ogromnego, dwumetrowego pluszowego misia MegaTulisia. Zrób sobie z nim pamiątkowe zdjęcie lub spróbuj go objąć. Ostrzegamy, to nie będzie łatwe zadanie. Jeśli jednak Ci się to uda, możesz nawet nagrać z nim wspólnego tik toka.

Przemierzając zaczarowaną ścieżkę, możesz również ugryźć wielkie ciacho lub odpocząć na ogromnym leżaku. To nie jedyne rzeczy, które mają tu imponujące rozmiary. Odkryjesz je odwiedzając naszą magiczną krainę.

Oprócz różnorodnych atrakcji czeka tu na Ciebie również szereg zagadek. Będziesz więc miał szansę wytężyć nie tylko swoje mięśnie, ale również umysł. Na śmiałków czekają krzyżówki oraz specjalnie przygotowana ścieżka pełna zadań do rozwiązania. To aktywności, które angażują zarówno dzieci, jak i rodziców. Może urządzicie swoje prywatne zawody i sprawdzicie, kto je wygra?

Więcej niż wesołe miasteczko. Labirynty, mini golf i inne atrakcje dla dzieci

Myśląc o osobach odwiedzających nas regularnie, staramy się ulepszać i rozbudowywać nasz obiekt. Staramy się też, żeby za każdym razem czekało tu na Ciebie coś zaskakującego. Ostatnio do naszych labiryntów dołączył wiklinowy korytarz. Z pewnością zajmie Ci chwilę czasu, aby się z niego wydostać. Masz ochotę zmierzyć się z budową wysokich konstrukcji z mega klocków? Odwiedź strefę zabawy i spróbuj pobudzić swoją kreatywność. Gdy skończysz to robić koniecznie spróbuj przejażdżki magicznymi rowerami. To nie będą typowe pojazdy, jakimi zazwyczaj ruszasz na wycieczki. W końcu u nas wszystko musi być magiczne.

Park rozrywki w Ustce to także możliwość spędzenia czasu w towarzystwie mieszkających tu, sympatycznych zwierzątek. Dbamy o to, aby hodować gatunki przyjazne dla dzieci. Odwiedź nasze króliczkowo i zajrzyj do kozowa. Nie martw się, zwierzęta będą tradycyjnych rozmiarów. Nikt nie dotykał ich czarodziejską różdżką, jak w przypadku innych stref naszego wesołego miasteczka. Rowy, Wicie, Dębina to miejscowości chętnie odwiedzane każdego roku przez rodziny z dziećmi. Spędzając tu czas, zajrzyj również do MegaLandii i poznaj zaczarowany świat, jaki tu stworzyliśmy.

Dbamy o rozrywkę i zapewniamy relaks

Staramy się, aby odwiedzający nas goście mogli spędzić tu zarówno kilka godzin, jak i cały dzień. Dlatego też zadbaliśmy o to, aby każdy miał szansę wyśmienicie się bawić, a później nieco odpocząć. Odzyskaj siły korzystając ze strefy relaksu. Czekają w niej na Ciebie wygodne hamaki. Zapraszamy również na plażę. Dzieci znajdą na niej wszystko, co potrzebne, aby zbudować zamki z piasku lub zwyczajnie pobawić się w bezpiecznym otoczeniu. Zagraj w minigolfa i sprawdź, kto jest mistrzem tego sportu. Tor zawiera kilka stanowisk, a jego przejście to prawdziwie emocjonująca rywalizacja z innymi graczami.

Na koniec odwiedź nasz sklep z pamiątkami. Kupisz tu zabawki i drobne gadżety związane z naszym zaczarowanym wesołym miasteczkiem. Planując pobyt nad morzem pamiętaj, żeby zajrzeć również do nas. Czekamy na Ciebie.