Co zwiedzać nad morzem w okolicy Ustki?

Ustka jest jednym z najpiękniejszych nadmorskich kurortów w Polsce. Mimo dużej popularności zachowała ona swój historyczny rys i urokliwy wygląd. Ustka jest miejscem, w którym praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. Jest ona pełna historycznych miejsc, pomników i muzeów, a także ciekawych budowli sakralnych. Osoby, które lubią spacerować, również nie będą zawiedzione – w Ustce można pospacerować po zachwycającym starym mieście, a także po porcie i molo.

Jakie atrakcje Ustka oferuje rodzinom z dziećmi?

Ustka jest świetnym miejscem turystycznym dla rodzin z dziećmi, niezależnie od wieku pociech. Wśród kilku dostępnych rodzajów atrakcji jak gokarty czy park dinozaurów najbardziej wyróżnia się rodzinny park rozrywki Megalandia zlokalizowany w Przewłoce obok Ustki. Jest to miejsce pełne atrakcji, które zachwycą zarówno małe dzieci, jak i nieco większe pociechy. W tej zaczarowanej krainie czekają różnego rodzaju aktywności i zabawy, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Oferowane przez Megalandię gry i zabawy, a także dodatkowe pokazy magików i innych artystów sprawiają, że można spędzić tam naprawdę sporo czasu na wyśmienitej zabawie. Do dyspozycji dzieci i rodziców oddany jest park dmuchańców, różnego rodzaju gry logiczne i krzyżówki, minigolf, strefa mega klocków, plaża z leżakami, strefa relaksu, a także strefa gastronomiczna. Podczas pobytu można podążać jedną z wyznaczonych ścieżek, na której czekają różne zagadki do rozwiązania i przygody.

Dlaczego warto odwiedzić Megalandię w okolicach Ustki?

Wizyta w tym parku rozrywki z pewnością pozwoli na stworzenie wspaniałych wspomnień. Oferta Megalandii jest tak zróżnicowana, że każdy znajdzie coś dla siebie. Odwiedzenie zaczarowanej krainy jest najlepszym sposobem na wspólne spędzenie czasu.