WYSTĘPY W MEGALANDII 07.08 – 13.08.2023r.

MAGICZNY TYDZIEŃ W MEGALANDII

07.08 – 13.08.2023r.

✅Poniedziałek 07.08 HIT LATA 2023r.

Asanek Show godz.13:00

Brzuchomówca, showman, przyjaciel kosmity Wojtka. Razem na scenie są nierozłączni i to dosłownie ????. Ten występ to mnóstwo pozytywnej energii i niezapomniane wspomnienia. To jest to coś, co zostanie z Wami na dłużej. Dłużej niż Wam się dziś wydaje ????.

✅Wtorek 08.08

Hrabia Smarkula iluzjonista godz.13.00

Ten zabawny gość sprawi że na waszych oczach zadzieją się cuda. Czarowanie to jego specjalność więc na pokazie nie zabraknie wrażeń. Podczas jego występu niemożliwe stanie się możliwe.

✅Środa 09.08

Teatr Pinezka godz.13.00

Familijne Comedy Show przy którym świetnie bawią się zarówno dzieci jak i dorośli. Wyjątkowo zabawną formę Pinezki docenili nawet szejkowie z Dubaju zapraszając na pokaz specjalnie dla rodziny królewskiej. Mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy, dobry humor gwarantowany. Nie można przegapić ????

✅Czwartek 10.08

Brozi Magic i Fakir Don Slavio godz. 13.00

Rewelacyjny magiczny pokaz finalisty Mam Talent zachwyci nawet najwybredniejszych widzów. Nawet tych którzy nie jedno już widzieli????. Triki z gołębiami i nie tylko to jego specjalność. Magiczny pokaz swoim programem uzupełni fakir Don Slavio.

✅Piatek 11.08 NOWOŚĆ 2023R.

Iluzjonista Łukasz Ogonowski godz.13:00

Kolejny nowy artysta na scenie parku. Parę lat temu również pojawił się w „Mam Talent” robiąc prawdziwą furorę w telewizyjnym studio.

Jeden z najbardziej znanych i rozchwytywanych iluzjonistów w kraju zaprezentuje Wam swoje triki.

✅Sobota 12.08

Cyrk Luna godz.13.00

Grupa cyrkowa zaprezentuje Wam swoje cyrkowe triki m.in. ekwilibrystyka, żonglerka i wiele innych ciekawych cyrkowych numerów. Do tego tresowane pluszaki i prawdziwy wąż pyton tygrysi o imieniu Loki ????.

✅Niedziela 13.08

Brozi Magic godz. 13.00

Rewelacyjny magiczny pokaz finalisty Mam Talent zachwyci nawet najwybredniejszych widzów. Nawet tych którzy nie jedno już widzieli????. Triki z gołębiami i nie tylko to jego specjalność.

✅Codziennie czeka na Was ponad 35 atrakcji ❤ oraz wyjątkowe występy gwiazd. A to wszystko w cenie biletu bez limitu czasu ❤.

✅Co 2 godz. spotkanie z Misiem Tulisiem

✅Co 2 godz. rodzinne bańki mydlane.

✅Kalendarz występów na cały sezon sprawdzisz tutaj:

http://megalandia.pl/kalendarium/

✅W tym sezonie co godzinę dojedziesz do nas autobusem PKS linia nr 300 relacji Ustka – Rowy ‼️ oraz linią 315