TYDZIEŃ W MEGALANDII 22.08-28.08.2022R.

CODZIENNIE godz.12:00 i 14:00

 

Bańki mydlane

 

CODZIENNIE GODZ. 11:30 – 12:30, 14:15 – 14:45 , 16:00 – 16:30

 

MIŚ MEGATULIŚ

PONIEDZIAŁEK 22.08

BROZI MAGIC SHOW godz.13:00

 

Zachwycał miliony osób przed telewizorami w programie „Mam Talent” docierając raz do półfinału i raz do finału. Swoim pokazem iluzji z gołębiami skradł serca zarówno jury jak i publiczności. Teraz sprawi że to Wasze serca zabiją szybciej podczas pokazu. Tym razem na scenie towarzyszyć mu będzie fakir Don Slavio.

WTOREK 23.08

BROZI MAGIC SHOW godz.13:00

 

Drugi dzień z gwiazdą „Mam Talent.
Wyjątkowy pokaz pełen zabawnych, zaskakujących i zdumiewających trików iluzji. Z pewnością zaskoczy Was pokazem iluzji z ptakami oraz częścią kabaretową iluzji na wesoło. Koniecznie nas odwiedźcie w tym dniu.  Ponownie na scenie wraz z fakirem Don Slavio.

ŚRODA 24.08

BALONOWE SHOW GODZ. 13.00

 

Balonowe Show Pana Balonika – balonowe triki, balonowe kalambury oraz wiele innych balonowych szaleństw.
Wyjątkowo kolorowe wydarzenie podczas którego m.in. nadmuchamy największy balon w Polsce. Jeśli uwielbiacie kolorowe balony to nie może Was zabraknąć.

CZWARTEK 25.08

TEATR PINEZKA – „COMEDY SHOW” GODZ.13:00

 

Klaun Pinezka, mim, teatr i marionetki w jednym, najzabawniejszy człowiek jakiego znamy.
Ze swoim programem objechał cały świat zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia.
Teraz specjalnie dla Was w naszym parku.

PIĄTEK 26.08

CYRK GODZ. 13:00

 

Nasi ulubieńcy, artyści cyrkowi ze swoim programem zachwycają widzów w naszym parku już drugi rok. Ich barwne programy z pewnością spodobają się każdemu. Cyrk prezentuje w naszym parku aż trzy różne programy, z każdą wizytą masz okazję zobaczyć odmienne cyrkowe show.
Czekają m.in. tresowane pluszaki, ekwilibrystyka, fakir, duża iluzja sceniczna, dwu metrowy wąż, clowni, żonglerka, oraz wiele innych trików dzięki którym będziecie się wyśmienicie bawić.

SOBOTA 27.08

HRABIA SMARKULA GODZ.13:00

 

Nikt nie potrafi rozkręcić imprezki tak dobrze jak Hrabia Smarkula, zaczniemy pokazem iluzji następnie spotkanie z misią Frajdką.

PIERWSZA PIANA PARTY 14:00 – NOWOŚĆ !!!!

Po raz pierwszy w parku zapraszamy na piana party. Jeśli Wam się spodoba to piana party będzie w kolejnym sezonie dużo cześciej :-).

Pamiętajcie żeby zabrać coś na przebranie gdyż podczas piana party ubranie może nieco się zmoczyć.

 

NIEDZIELA 28.08

CYRK godz.13:00

 

Nasi ulubieńcy, artyści cyrkowi ze swoim programem zachwycają widzów w naszym parku już drugi rok. Ich barwne programy z pewnością spodobają się każdemu. Cyrk prezentuje w naszym parku trzy różne programy, z każdą wizytą masz okazję zobaczyć odmienne cyrkowe show.
Czekają m.in. tresowane pluszaki, ekwilibrystyka, fakir, duża iluzja sceniczna, dwu metrowy wąż, clowni, żonglerka, oraz wiele innych trików dzięki którym będziecie się wyśmienicie bawić.
Kalendarz występów na całe lato znajdziecie tutaj:
http://megalandia.pl/kalendarium/
Bilety kupicie w kasie parku lub on-line:
http://megalandia.pl/kup-online/
Codziennie od godz. 10:00 do 20:00
Zapraszamy