TYDZIEŃ PEŁEN ATRAKCJI W MEGALANDI 02.08.2021 – 08.08.2021 GODZ.13.00

Co was czeka w tym tygodniu ❓❓❓

Występy codziennie o godz.13.00

02 Sierpnia Poniedziałek

?  Pan Baj spektakl „Marzenie”, a w nim: w zabawny, kolorowy sposób, z wykorzystaniem elementów klaunady i iluzji Pan Baj opowie o każdym z nas, o dziecku jakie w nas drzemie.

03 Sierpnia Wtorek

? Pokaz iluzji nowe show 2021 Bartosza Lewandowskiego finalisty programu „MAM TALENT” m.in. „dzieci” Bartka… Jacek i Agatka, zaczarowane karty, znikające piłeczki oraz wiele wiele innych sztuczek.

04 Sierpnia Środa

? Pokaz iluzji nowe show 2021 Bartosza Lewandowskiego finalisty programu „MAM TALENT”, pokaz odbywa się w plenerowej przestrzeni, dlatego też iluzjonista sprawi, że niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe-to wszystko bez błysku świateł, fleszy i efektów specjalnych – tylko na żywo-na Waszych oczach!

05 Sierpnia Czwartek

? Pokaz iluzji nowe show 2021 Bartosza Lewandowskiego finalisty programu „MAM TALENT”, To będzie pokaz czystej iluzji, podczas którego każdy widz znajdzie coś dla siebie! Zabierz znajomych, rodzinę i przeżyjcie wspólnie magiczne chwile! To jedyna okazja, aby zobaczyć iluzję na żywo, a przy tym korzystać z lata i relaksować się na świeżym powietrzu! Do zobaczenia!

06 Sierpnia Piątek

? Cyrk Luna, czyli nietypowe… tresowane zwierzęta, clowni, żonglerka, iluzja sceniczna, trzy metrowy wąż, oraz wiele innych niesamowitych wrażeń, które zapewnią  nam artyści cyrku Luna.

07 Sierpnia Sobota

Sprawdź w krótce na www.megaladnia.pl

08 sierpnia Niedziela

?  Pan Baj spektakl „Marzenie” a w nim: w zabawny, kolorowy sposób, z wykorzystaniem elementów klaunady i iluzji Pan Baj opowie o każdym z nas, o dziecku jakie w nas drzemie.

Wraz z Megaliuszem odkryj naszą zaczarowaną krainę już dziś!

Wszystkie atrakcje parku oraz występy są w cenie biletu, pobyt na terenie parku bez limitu czasu.
Punkt gastronomii nadal nieczynny, warto zabrać coś do jedzenia ?.
Park czynny w godz. 10.00 -20.00 (Kasa czynna do godz. 19.00).