Tydzień Magii 19.08 – 25 sierpnia

Zapraszamy na kolejny niesamowity Tydzień Magii w naszym parku, w tym tygodniu kolejne niesamowite magiczne pokazy znanego z programu „Mam Talent” iluzjonisty Bartosza Lewandowskiego, pokazy cyrkowo-iluzjonistyczne oraz warsztaty a także balonowe show:

Pan Baj –
19.08 godz. 13:30 i 14:30
24.08 godz. 12:00 i 13:30

To nasz lokalny artysta wykonujący pokazy cyrkowo – iluzjonistyczne cieszące się ogromną popularnością. Prawdziwa iluzja, pojawiające i znikające przedmioty, zmieniające kolory rekwizyty, a wszystko to w teatralnej i przyjemnej dla oka formie. Plastyczna gra aktora, zabawa rekwizytem i żywa interakcja z widzem, połączona jest ze sztuczkami iluzjonistycznymi i cyrkowymi, wprawiającymi w zdumienie nawet dorosłego widza. Spektakl to zabawna i przyjemna forma, przypominająca o tym, że warto wierzyć w to, co wydaje się niemożliwe i niewykonalne. Pokaz prezentowany był dotychczas zarówno w mniejszych, kameralnych salach, jak i w otwartej przestrzeni.

Finalista „Mam Talent 2018” Bartosz Lewandowski –
20, 21.08 godz.14:00
22.08 godz.13:00

Swoim pokazem iluzji zachwycił całą Polskę. O jego występie Agnieszka Chylińska powiedziała – To był jeden z genialniejszych występów iluzji, jaki widziałam w tym programie od 11 edycji!” Niezwykłe magiczne Show Bartka to widowisko podczas którego będziecie mogli zobaczyć na żywo triki które zachwyciły widzów przed telewizorami. Pojawiające się i znikające gołębie, triki z akwarium i złotymi rybkami, latający stolik i wiele innych spektakularnych trików. Nie zabraknie też śmiechu, podczas kabaretowo-magicznej części widowiska i trików z udziałem widowni. Występy Bartosza to przede wszystkim opracowanie artystyczne! Dlatego też zobaczycie iluzje w różnych stylach i wydaniach! Zobacz na własne oczy jak niemożliwe staje się możliwe !

Balonowe Show
23 sierpnia godz. 14:15

Balonowe Show Pana Balonika z elementami iluzji zrobi na Was wrażenie, a dzieci będą zachwycone. To radosne, kolorowe widowisko dla całej rodziny gdzie królują balony w różnej postaci. Pan Balonik będzie również pokazywał i uczył dzieci balonowych sztuczek iluzjonistycznych, zagra z dziećmi w balonowe kalambury oraz wykona kilkadziesiąt zwierzątek, figurek dla tych dzieci które będą chciały zabrać je ze sobą do domu. Oczywiście będzie też GIGANTYCZNY BALON ?

Warsztaty z Czarownicą
25 sierpnia godz.12:00

Warsztaty z Czarownicą Martą. Już do Was leci na swojej miotle, ale nie bójcie się, nie jest groźna.
Ciekawe co dla Was przygotowała tym razem ??. Czarownica Marta jest bardzo kreatywna więc podczas jej warsztatów nie będziecie się nudzić, za każdym razem przygotuje dla was coś innego. Ostatnio część z Was wyszła z własnymi nowiuśkimi… miotłami, jeszcze wcześniej robiliście własnoręcznie pamiątkowe magnesy z parku. Co będzie tym razem? Przekonacie się odwiedzając nasz park w dniach Warsztatów z Czarownicą.

Odkryj naszą Zaczarowaną Krainę już dziś !