Tydzień Magii 19.08 – 25 sierpnia

Zapraszamy na kolejny niesamowity Tydzień Magii w naszym parku, w tym tygodniu kolejne niesamowite magiczne pokazy znanego z programu „Mam Talent” iluzjonisty Bartosza Lewandowskiego, pokazy cyrkowo-iluzjonistyczne oraz warsztaty a także balonowe show:

Pan Baj –
19.08 godz. 13:30 i 14:30
24.08 godz. 12:00 i 13:30

To nasz lokalny artysta wykonujący pokazy cyrkowo – iluzjonistyczne cieszące się ogromną popularnością. Prawdziwa iluzja, pojawiające i znikające przedmioty, zmieniające kolory rekwizyty, a wszystko to w teatralnej i przyjemnej dla oka formie. Plastyczna gra aktora, zabawa rekwizytem i żywa interakcja z widzem, połączona jest ze sztuczkami iluzjonistycznymi i cyrkowymi, wprawiającymi w zdumienie nawet dorosłego widza. Spektakl to zabawna i przyjemna forma, przypominająca o tym, że warto wierzyć w to, co wydaje się niemożliwe i niewykonalne. Pokaz prezentowany był dotychczas zarówno w mniejszych, kameralnych salach, jak i w otwartej przestrzeni.

Finalista „Mam Talent 2018” Bartosz Lewandowski –
20, 21.08 godz.14:00
22.08 godz.13:00

Swoim pokazem iluzji zachwycił całą Polskę. O jego występie Agnieszka Chylińska powiedziała – To był jeden z genialniejszych występów iluzji, jaki widziałam w tym programie od 11 edycji!” Niezwykłe magiczne Show Bartka to widowisko podczas którego będziecie mogli zobaczyć na żywo triki które zachwyciły widzów przed telewizorami. Pojawiające się i znikające gołębie, triki z akwarium i złotymi rybkami, latający stolik i wiele innych spektakularnych trików. Nie zabraknie też śmiechu, podczas kabaretowo-magicznej części widowiska i trików z udziałem widowni. Występy Bartosza to przede wszystkim opracowanie artystyczne! Dlatego też zobaczycie iluzje w różnych stylach i wydaniach! Zobacz na własne oczy jak niemożliwe staje się możliwe !

Balonowe Show
23 sierpnia godz. 14:15

Balonowe Show Pana Balonika z elementami iluzji zrobi na Was wrażenie, a dzieci będą zachwycone. To radosne, kolorowe widowisko dla całej rodziny gdzie królują balony w różnej postaci. Pan Balonik będzie również pokazywał i uczył dzieci balonowych sztuczek iluzjonistycznych, zagra z dziećmi w balonowe kalambury oraz wykona kilkadziesiąt zwierzątek, figurek dla tych dzieci które będą chciały zabrać je ze sobą do domu. Oczywiście będzie też GIGANTYCZNY BALON 😊

Warsztaty z Czarownicą
25 sierpnia godz.12:00

Warsztaty z Czarownicą Martą. Już do Was leci na swojej miotle, ale nie bójcie się, nie jest groźna.
Ciekawe co dla Was przygotowała tym razem 🤔😉. Czarownica Marta jest bardzo kreatywna więc podczas jej warsztatów nie będziecie się nudzić, za każdym razem przygotuje dla was coś innego. Ostatnio część z Was wyszła z własnymi nowiuśkimi… miotłami, jeszcze wcześniej robiliście własnoręcznie pamiątkowe magnesy z parku. Co będzie tym razem? Przekonacie się odwiedzając nasz park w dniach Warsztatów z Czarownicą.

Odkryj naszą Zaczarowaną Krainę już dziś !