TYDZIEŃ MAGII 12-18. sierpnia

Zapraszamy na Tydzień Magii w naszym parku, w tym tygodniu niesamowite magiczne występy znanych z telewizji iluzjonistów, eksperymenty naukowe i balonowe show:

12 sierpnia godz. 12:00 i 14:00 – Eksperymenty Szalonego Naukowca –

Eksperymenty cieszą się ogromną popularnością wśród odwiedzających nasz park. Prowadzone są w taki sposób, abyście większość z eksperymentów mogli przeprowadzić później samodzielnie z dziećmi w domu. Eksperymenty naszego naukowca to mnóstwo emocji i wiele ciekawostek dla wszystkich uczestników. Podczas pokazu angażujemy wszystkie chętne dzieci do ciekawych i bezpiecznych eksperymentów fizyczno-chemicznych. Dzieci nie tylko obserwują ale uczestniczą pomagając naszemu naukowcowi w tworzeniu kolejnych efektów. Taka interakcja z dziećmi to świetna forma nauki przez zabawę.Wszystkie doświadczenia są wykonywane z należytą precyzją i zachowaniem wszelkich warunków bezpieczeństwa stosując jedynie sprawdzone i bezpieczne materiały.

13, 14 i 15 sierpnia godz.14:00 – Finalista „Mam Talent 2018” Bartosz Lewandowski –

Swoim pokazem iluzji zachwycił całą Polskę. O jego występie Agnieszka Chylińska powiedziała – To był jeden z genialniejszych występów iluzji, jaki widziałam w tym programie od 11 edycji!” Niezwykłe magiczne Show Bartka to widowisko dla całej rodziny podczas którego będziecie mogli zobaczyć na żywo triki które zachwyciły widzów przed telewizorami. Pojawiające się i znikające gołębie, triki z akwarium i złotymi rybkami, latający stolik i wiele innych spektakularnych trików które skradną wasze serca. Nie zabraknie też śmiechu, podczas kabaretowo-magicznej części widowiska i trików z udziałem widowni. Występy Bartosza Lewandowskiego to przede wszystkim opracowanie artystyczne! Dlatego też zobaczycie iluzje w różnych stylach i wydaniach!

Zobacz na własne oczy jak niemożliwe staje się możliwe.

16 sierpnia godz. 14:15 – Balonowe Show Pana Balonika –

Balonowe Show z elementami iluzji na pewno zrobi na Was wrażenie, a wasze dzieci będą zachwycone. To radosne, kolorowe widowisko dla całej rodziny gdzie królują balony w różnej postaci.
Pan Balonik będzie również pokazywał i uczył dzieci balonowych sztuczek iluzjonistycznych, zagra z dziećmi w balonowe kalambury oraz wykona kilkadziesią zwierzątek, figurek dla tych dzieci które będą chciały zabrać je ze sobą do domu. Oczywiście będzie też GIGANTYCZNY BALON 😊

17 i 18 sierpnia godz.14:00 – Pan Ząbek Show –

Jego pokazy iluzjonistyczne to niepowtarzalny styl i charyzma. Dbając o wymagającego widza, w pokazach magicznych zawiera całą gamę emocji: trzyma w napięciu, zaskakuje i przede wszystkim bawi każdego do łez. Jego pokazy magii poruszają serca zarówno dorosłych widzów, jak i dzieci. Znacie go z programów telewizyjnych takich jak: „Mam talent”, „Mali Giganci”, „Magicy z ulicy”, „My3” i „Pytanie na śniadanie”. Jest nie tylko iluzjonistą, ale i niesamowitym komikiem! Jego pokazy odznaczają się prawdziwym smakiem i wyjątkowym klimatem

Odkryj naszą zaczarowaną krainę już dziś !

Zapraszamy

Bilety kupisz w kasie parku lub on-line na naszej stronie internetowej:

Kup online