LETNI POKAZ ILUZJI NOWE SHOW BARTOSZA LEWANDOWSKIEGO 19.08.2021 GODZ.13.00

? Letni pokaz magii i iluzji – to innowacyjny program z przeznaczeniem dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

? Pokaz odbywa się w plenerowej przestrzeni, dlatego też iluzjonista sprawi, że niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe – to wszystko bez błysku świateł, fleszy i efektów specjalnych – tylko na żywo – na Waszych oczach!

?  Bartosz Lewandowski zaprezentuje swoje popisowe triki z pojawiającymi i znikającymi gołębiami, które podbiły telewizyjny program „Mam Talent”! Letni pokaz magii i iluzji to także interaktywne show, podczas którego widzowie staną się jedną z głównych części magicznego pokazu! Triki z udziałem publiczności, magiczne przepowiednie, iluzje karciane, magia z piłeczkami oraz wiele innych atrakcji. Dodatkowo pokaz iluzji urozmaici asystentka magika, która zaprezentuje pokaz z obręczami hula hop, gdzie w finałowym triku zakręci aż… 30 obręczy jednocześnie!

? To będzie pokaz czystej iluzji, podczas którego każdy widz znajdzie coś dla siebie! Zabierz znajomych, rodzinę i przeżyjcie wspólnie magiczne chwile! To jedyna okazja, aby zobaczyć iluzję na żywo, a przy tym korzystać z lata i relaksować się na świeżym powietrzu! Do zobaczenia!

? Odkryj wraz z Megaliuszem naszą zaczarowaną krainę już dziś !!!
Wszystkie atrakcje parku oraz występy są w cenie biletu, pobyt na terenie parku bez limitu czasu.
Punkt gastronomii nadal nieczynny, warto zabrać coś do jedzenia ?.
Park czynny w godz. 10.00 – 20.00 (Kasa czynna do godz. 19.00).
Bilety do nabycia w kasie parku lub on-line.