Zaczarowana kraina w Ustce. Zapraszamy do rodzinnego odkrywania MegaLandii

Odwiedzając polskie wybrzeże, masz szansę nie tylko skorzystać z uroków plażowania, ale również przenieść się do zaczarowanej krainy. Przewłoka koło Ustki to miejsce, do którego zawitał czarodziej Megaliusz i przemienił zwyczajny park w niezwykłą strefę zabawy dla całej rodziny. Spędzisz tu kreatywnie czas i dostarczysz sobie niezapomnianych wspomnień. Czekają tu na Ciebie zarówno stałe, zawsze dostępne atrakcje, jak i liczne wydarzenia specjalne. Co jakiś czas zapraszamy do siebie magicznych gości, którzy przeniosą Cię w niezwykły świat. Sprawdź nasz kalendarz pokazów iluzji dla dzieci, grup cyrkowych i akrobatów i odwiedź nas w trakcie tych wydarzeń. Nie może Cię wtedy zabraknąć!

Żeby usprawnić przeniesienie się do świata magii, możesz z wyprzedzeniem kupić bilet korzystając z serwisu online. Wchodząc do parku otrzymasz od nas mapę, która ułatwi Ci poruszanie się po całym obiekcie. Zdecydujesz, czy wolisz zacząć przygodę od przejścia Zaczarowanej Ścieżki Megaliusza, czy też układania mega klocków. W sezonie 2022r. park wzbogacił się również o maskotkę pluszowego misia MegaTulisia, którego można spotkać podczas odwiedzin, zapozować do wspólnego pamiątkowego zdjęcia, przytulić się, przybić piąteczkę, a nawet nagrać wspólnego tik toka. Gdy po tych atrakcjach będziesz potrzebować chwili odpoczynku, skorzystaj z naszej strefy relaksu lub skuś się na przekąski i napoje z mini baru.

Zabawa dla dużych i małych

Kto będzie się dobrze bawił w naszej zaczarowanej krainie w Przewłoce koło Ustki? Śmiało możemy powiedzieć, że potrafimy rozbawić wszystkich. Najgłośniej śmieją się u nas maluchy i dzieci do 12 roku życia. Zapraszamy całe rodziny. Czas spędzony u nas to okazja do relaksu, budowania wspomnień oraz wprowadzenia najmłodszych w świat magii i iluzji. To miejsce przyjazne i bezpieczne nawet dla kilkulatków. Najmłodsi będą mieli tu co robić, a nieco starsi docenią to, że mogą się zrelaksować w przyjaznym otoczeniu.

Jesteśmy zlokalizowani w Przewłoce, w łatwy sposób dojedziesz do nas z centrum Ustki. Samochód możesz zostawić na bezpłatnym, przestronnym parkingu. Jeśli masz ochotę na spacer, to dotarcie do MegaLandii nie powinno zająć Ci więcej niż 30 minut. Na miejsce dojeżdżają również lokalne busy. Czekamy na Ciebie każdego dnia od początku maja, aż do końca września.