JAK ZAPŁACIĆ ZA BILET BONEM TURYSTYCZNYM ?

Bon turystyczny realizujemy za pośrednictwem biura turystycznego Eskapada

Aby zapłacić za bilety do parku bonem turystycznym należy w pierwszej kolejności skontaktować się telefonicznie z Biurem Turystycznym Eskapada.

Za pośrednictwem biura zrealizuj bon, bilety do parku przyjdą na maila w postaci kodu QR do skanowania w kasie parku, bez kolejki.

Bilety są ważne OD 1 MAJA do 30 września 2022r. w dowolnie WYBRANYM PRZEZ WAS DNIU.

Kupując dziś bilet w promocyjnej niższej cenie, dodatkowo unikniesz podwyżki ceny biletów związanych z pojawianiem się nowych atrakcji i szalejącą inflacją.

Kontakt do biura turystycznego Eskapada www.eskapada.pl www.urloplandia.pl

tel. 59 842 02 16 tel. 608 074 389

e-mail: biuro@eskapada.pl

Godziny pracy biura:

poniedziałek – piątek: 10:00 – 17:00

 

* biuro turystyczne pobiera z bonu jednorazowo kwotę 30zł z tytułu obsługi bonu. Ze względu na zasady obsługi bonu nie mamy możliwości realizacji bonu samodzielnie, dlatego też w związku z waszymi licznymi zapytaniami nawiązaliśmy współpracę z renomowanym biurem turystycznym.

Wyrwij się do naszej Zaczarowanej Krainy! Zanurz się w zaczarowanym świecie kojącym zmysły, pobudzającym wyobraźnię, wypełnionym rodzinną zabawą i odrobiną magii. Odkryj naszą zaczarowaną krainę już dziś ! CZAS zwiedzania to indywidualna kwestia, część osób spędza u nas ok. 1.5 -2 godz. + ok. 1 godz. występy artystów, jest jednak znaczne grono osób które spędza u nas pół dnia i więcej czasu. W naszym parku część atrakcji wymaga zaangażowania rodziców, wtedy zabawa i wrażenia z wizyty są zdecydowanie najbardziej satysfakcjonujące.

Nagrodą dla strudzonych rodziców niech będzie strefa relaksu z hamakami, najlepsza gdy dzieci szaleją na dmuchańcach ;-).

Zapraszamy