13.06 – POKAZ ILUZJI RAFAŁ RESZKE GODZ.13:00

Rafał po raz pierwszy zainteresował się magią w wieku trzech lat. Odkrył wtedy, że potrafi zniknąć po zamknięciu oczu. To było pierwsze z niezwykłych osiągnięć w jego życiu. Właśnie wtedy rozpoczęła się jego przygoda z iluzją która trwa 15 lat.

Swoje umiejętności doskonalił u najlepszych iluzjonistach na świecie. Wielokrotnie uczestniczył w międzynarodowych konferencjach i seminariach, podczas których zdobywał wiedzę potrzebną mi do stworzenia wyjątkowego, magicznego show.

Jak sam mówi – moim zadaniem nie jest udowodnienie komukolwiek, że posiadam paranormalne zdolności. Mój cel to zapewnienie doskonałej, niecodziennej rozrywki. Za każdym razem gdy sprawiam, że zwykły przedmiot potrafi rozpłynąć się w powietrzu, na twarzy widza pojawia się szczery uśmiech i zdziwienie.

Pokaz iluzji Rafała Reszke Niedziela 13.06 godz.13:00.

Wszystkie atrakcje parku oraz występ są w cenie biletu bez limitu czasu.

Sprawdź poniżej aktualne obostrzenia.

Park czynny w g. 10 -18

UWAGA WAŻNE !!!

1. Punkt gastronomii jest nieczynny, warto zabrać kanapki ?. Przepraszamy za niedogodności.

2. W związku z obecnymi obostrzeniami informujemy że ilość miejsc podczas występu została ograniczona do 150, należy również zachować bezpieczną odległość 2 m od drugiej osoby. Jeśli nie ma możliwości zachowania odpowiedniej odległości należy użyć maseczki. To wszystko dla Waszego bezpieczeństwa i zdrowia. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Zapraszamy