MegaLandia to Zaczarowana Kraina,

w której czarodziej o imieniu Megaliusz wszystko powiększył do niespotykanych rozmiarów.

Wędrując zaczarowaną ścieżką przez obszar 25 000 m2, w naszym parku natkniesz się na ślady działalności czarodzieja Megaliusza. Ścieżka ta jest długa na 700 metrów i prowadzi przez zaczarowany las oraz tajemnicze mokradła. Podczas tej niezwykłej, radosnej wędrówki będziesz odnajdywał poukrywane, jeśli można ukryć tak wielkie przedmioty, które niegdyś zaczarował nasz tajemniczy czarodziej. Na swej drodze spotkasz m.in. wielkiego dwumetrowego pluszowego misia o imieniu MegaTuliś, który uwielbia, gdy się go przytula, wielki kawałek tortu, wielgachny kubek, a nawet ogromną toaletę. To są wszystko działania naszego niezwykłego czarodzieja. Nawet magiczne tablice, którym jeśli się dokładnie przyjrzysz, świat zawiruje Ci w głowie.

Megaliusz zadbał również o to, żebyś dobrze się bawił spędzając czas w MegaLandii.
Wśród atrakcji naszej krainy odnajdziesz MEGA drewniane gry, do których nie musisz wrzucać monet za każdym razem, gdy chcesz zagrać, m.in. cymbergaj, flipery, wielkie domino, jenga, i wiele innych gier, dzięki którym będziesz się świetnie bawił wraz ze swoim dzieckiem. Będziesz mógł również zagrać w niezwykle popularnego mini golfa, kto wie może odkryjesz w sobie talent golfisty.

Skoro Megaliusz wszystko powiększa, to nie mogło też zabraknąć MEGA wielkich klocków, oraz tegorocznego hitu, strefy MEGA dmuchanych zamków i zjeżdżalni, bez limitu czasu w cenie biletu!!!
Twoje dzieci mogą bawić się do woli i budować MEGA zamki z piasku, a Ty możesz odpocząć w strefie relaksu na hamakach lub na leżakach na naszej MEGA plaży.

Zapraszamy